Wywiad Środowiskowy

Wywiad środowiskowy to jedna z najskuteczniejszych form ochrony firmy przed współpracą z nieuczciwymi lub nierzetelnymi kontrahentami. Stosując dyskretne narzędzia jesteśmy w stanie sprawdzić wiarygodność potencjalnych partnerów biznesowych i pomożemy Ci podjąć odpowiedzialne decyzje.

Celem prowadzonego przez nas wywiadu środowiskowego jest szczegółowa analiza i ocena ryzyka związanego z podjęciem współpracy z nowym lub obecnymi kontrahentem. Nasze działania polegają na skrupulatnym „prześwietlaniu” kontrahentów i ocenie ryzyka związanego z podjęciem z nimi współpracy. Z przeprowadzonej przez nas analizy dowiesz się jaka jest rzeczywista kondycja finansowa firmy, jakie podejmowała działania w przeszłości i jak rozwijały się kariery tworzących członków jej zarządu.

Wywiad środowiskowy pozwala zminimalizować ryzyko nawiązania współpracy z nierzetelnym partnerem i odpowiednio skonstruować umowę prawną zabezpieczającą interesy przedsiębiorstwa.

W przygotowanym przez nas raporcie klienci otrzymują wyczerpujący profil potencjalnego partnera biznesowego, historię jego dotychczasowych przedsięwzięć. Raport obejmie potencjalne zagrożenia wynikające z nawiązania współpracy.

Zlecenie Kancelarii szczegółowego wywiadu środowiskowego pozwala podjąć odpowiedzialną decyzję dotyczącą działań biznesowych i zminimalizować ryzyko współpracy z nieuczciwym kontrahentem.

W ramach wywiadu środowiskowego podejmujemy następujące czynności:

  • Przeprowadzamy wizję lokalną dokumentując ją również foto-relacją
  • Oceniamy majątek sprawdzanego przedsiębiorstwa
  • Oceniamy rzetelność firmy w dotychczasowych stosunkach handlowych
  • Sprawdzamy opinie dotyczącą firmy
  • Analizujemy autentyczność składanych przez firmę oświadczeń
  • Obserwujemy potencjalnego partnera
Masz pytania?
Skontakuj się z nami
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram