Kancelaria

Kancelaria Windykacyjna Patronum zapewnia szeroki zakres profesjonalnych usług prawnych. Specjalizujemy się w prawie karnympodatkowym oraz zapewniamy kompleksową prawną obsługę firmy. Nasi specjaliści zadbają o Twoje prawa także podczas postępowania rozwodowego. 

Jeśli potrzebujesz Kancelarii, która w pełni zadba o Twoje interesy, jesteśmy otwarci na współpracę.

Obsługa prawna firm

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne w prowadzeniu biznesu są profesjonalne porady prawne. Potrafią zarówno uchronić firmę przed konsekwencjami, jak i dać jej nowe możliwości rozwoju. Kancelaria Patronum zapewnia kompleksową obsługę prawną firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji oferując m. in. przygotowanie i analizę umów, doradztwo w negocjacjach biznesowych czy stałe konsultacje.

Doradztwo podatkowe

Usługi Kancelarii ukierunkowane są na optymalizację działalności gospodarczej klienta przy jednoczesnym wyeliminowaniu zagrożeń związanych z obciążeniami podatkowymi. Zależy nam, żeby koszty firmy były możliwie najmniejsze, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

W ramach doradztwa podatkowego zajmujemy się m. in. bieżącym doradztwem podatkowym, przeprowadzamy audyt podatkowy firmy, zapewniamy pomoc podczas kontroli podatkowej i skarbowej, a także pomoc w przygotowaniu wniosków o wydanie indywidualnej interpretacji przepisów podatkowych.

Prawo karne

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową obsługę z zakresu prawa karnego, specjalizując się w niemal wszystkich jego obszarach. Zapewniamy klientom m.in. profesjonalne porady i opinie prawne, sporządzamy pisma i wnioski procesowe oraz prowadzimy obronę na wszystkich etapach postępowania. Nasi prawnicy są doskonale przygotowani, żeby w każdej sytuacji znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie dla klienta. 

Prawo rodzinne

W Kancelarii Patronum otrzymają Państwo również pomoc w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej. Rozumiemy, że rozpad małżeństwa jest jednym z najtrudniejszych momentów w życiu, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby w tym stresującym czasie zabezpieczyć wszystkie interesy naszego klienta. W ramach współpracy oferujemy szczegółowe konsultacje prawne związane z kwestiami przebiegu procesu rozwodowego oraz towarzyszącym mu postępowaniom dotyczącym kwestii podziału majątku, władzy rodzicielskiej i alimentów., mediacje, przygotowanie do rozprawy oraz reprezentowanie klienta przed sądem.

Naszym celem jest profesjonalna pomoc prawna i zabezpieczenia klienta w każdej sytuacji. Wierzymy, że wiedza, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników sprawdzi się nawet w najtrudniejszych przypadkach.

W ramach doradztwa podatkowego zajmujemy się m. in. bieżącym doradztwem podatkowym, przeprowadzamy audyt podatkowy firmy, zapewniamy pomoc podczas kontroli podatkowej i skarbowej, a także pomoc w przygotowaniu wniosków o wydanie indywidualnej interpretacji przepisów podatkowych.

Masz pytania?
Skontakuj się z nami
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram