Obsługa Prawna Firm

Obsługa prawna firm

Prowadzenie każdej firmy wymaga nie tylko odpowiedniej specjalizacji, rywalizacji z konkurencją i zaangażowania, ale również znajomość regulacji prawnych, w ramach których funkcjonuje określona branża. Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi na rzecz przedsiębiorców, oferując pomoc prawną na terenie całego kraju.

Powierzając nam obsługę firma zyska pomoc w każdej sytuacji wymagającej specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa. Nasze działania obejmują nie tylko standardowe zdarzenia, ale również interwencje w nagłych i kryzysowych momentach, w których konieczne jest wsparcie prawne.

Kiedy warto skorzystać z obsługi prawnej Kancelarii?

W każdej sytuacji, w której niezbędne jest podjęcie decyzji opierającej się na znajomości prawa,podpisania nowych umów, negocjacji z partnerami biznesowymi czy analizy nowych możliwości. Konsultacja z naszym zespołem pozwoli odpowiednio przygotować firmę na każdą okoliczność i przede wszystkim uniknąć błędów grożących poważnymi konsekwencjami. Niestety, w naszej pracy bardzo często sprawa się powiedzenie:

„Umowa podpisywana jest na złe czasy, nie na dobre”

Korzyści ze stałej obsługi prawnej

Korzystając z usług naszej Kancelarii zyskujesz pewność, że wszystkie aspekty działalności firmy oraz wszystkie dokumenty zostaną dokładnie przeanalizowane pod kątem ewentualnych korzyści i zagrożeń. Jesteśmy w stanie również kompleksowo przygotować firmę na nadchodzące zmiany prawne.


Stała współpraca i konsultacje pozwolą uchronić klienta przed negatywnymi skutkami prawnymi podejmowanych decyzji lub przed nieuczciwymi praktykami kontrahentów lub konkurentów.

Obsługa prawna pozytywnie wpływa również na wizerunek firmy wśród partnerów biznesowych, pokazując że firma jest profesjonalnie przygotowana na każdym poziomie.

Obsługa prawna firmy – jakie usługi oferujemy:

  • Przygotowanie i analiza umów
  • Obsługę korporacyjną: sporządzanie akt spółek, udział w posiedzeniach organów spółki
  • Sporządzanie protokołów z posiedzeń organów spółki, regulaminów i zarządzeń
  • Reprezentacja przed sądami oraz organami administracji publicznej
  • Opracowanie regulaminów przedsiębiorstwa
  • Doradztwo ws. prawa pracy
  • Stałe konsultacje prawne
  • Pomoc w negocjacjach biznesowych
Masz pytania?
Skontakuj się z nami
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram